Awanturniczka

Awanturniczka jest postacią, której celem jest zadawanie obrażeń w walce wręcz. Jej miejsce jest na czele kolumny naszej drużyny.

Ocena

Awanturniczka jest jedną z najlepszych postaci w grze. Najlepiej sprawdza się w pozycji 1 – a to dzięki umiejętności „Żelazny Łabędź”, potrafiącej razić przeciwników znajdujących się w ostatniej pozycji kolumny wroga.

Obrażenia awanturniczki należą do jedynych z najwyższych w grze – głównie za sprawą trafień krytycznych, którymi ta obficie częstuje wrogów.

Awanturniczka świeci szczególnie jasno podczas starć z bossami – a to za sprawą możliwości skutecznego rażenia pozycji 1,2 oraz 4. Szczególnie podczas niektórych bitew (Prorok, Kolekcjoner) możliwość skutecznego zadawania potężnych obrażeń pozycji 4 szeregu wroga jest niezwykle przydatna.

Awanturniczka jest również nieocenioną pomocą podczas misji w mroku. Mrok sprawia, że klasa ta zadaje jeszcze więcej trafień krytycznych. Co więcej – właśnie awanturniczka ma najlepsze wyposażenie do nocnych misji.

Awanturniczka ma jednak jedną wadę – jak na postać stawianą w awangardzie naszego szeregu, jest niezwykle krucha. Nie ma też jakichś wybitnych statystyk obronnych. Ponieważ większość ciosów sypie się właśnie na bohaterów znajdujących się w pozycji pierwszej, koniecznie musimy zapewnić jej skuteczne leczenie bądź kogoś, kto będzie ją ochraniał.

Plusy:

  • Bardzo wysokie obrażenia, częste trafienia krytyczne
  • Możliwość rażenia wrogów znajdujących się na wszystkich pozycjach
  • Idealna do misji, na które nie zabieramy pochodni
  • Świetna przeciwko większości bossów

Minusy:

  • Krucha jak na postać zajmującą głównie pozycję 1
  • Ograniczona mobilność
  • Zwykle wymaga zabrania ze sobą medyka nawet w przypadku krótkich misji
0 Komentarzy

Zostaw komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *